Állás lehetőségek

Baráth és Partnerei mindig nyitott kreatív, felkészült szakemberek alkalmazására teljes, részmunkaidős, vagy szerződéses munkaviszony létesítésére.Amennyiben úgy gondolja, szakmai tapasztalatával és tudásával hozzájárulhat a Baráth és Partnerei Biztonsági Tanácsadó és Magánnyomozó Ügynökség sikereihez, és szeretne a csapat tagja lenni, küldje el szakmai önéletrajzát a carrier@barathandpartners.eu e-mail címre, jelentkezését adatbázisunkban biztonságosan tároljuk, munkalehetőség estén felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Elérhető állások:

Hosszútávra keresünk magánnyomozói feladatok ellátására munkatársat Budapesten, illetve Budapest vonzáskörzetében.

FELADATOK

  • Magánnyomozói munkafeladatok ellátása

IDEÁLIS JELÖLT

  • Életkora 23-35 éves
  • Eredményorientált beállítottság
  • Pro aktív, lelkes és rugalmas személyiség
  • Képes hatékonyan kommunikálni különböző típusú emberekkel
  • Jó problémamegoldó képességekkel rendelkezik
  • Képes nyomás alatt is kitűnően teljesíteni
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudással rendelkezik

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú képesítés
  • Magánnyomozói végzettség, igazolvány megléte
  • Nagyfokú elkötelezettség és teljesítményközpontúság
  • Apple szoftverek teljes körű használata
  • Elektronikus levelezés és szakma specifikus szoftverek ismerete
  • Ügyfélközpontúság

ELŐNY

  • B kategóriás jogosítvány
  • Magánnyomozás területén szerzett tapasztalat
  • Adobe Photoshop és Adobe Illustrator használata

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

  • Teljes munkaidőben végezhető

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőséggel
  • Professzionális képzések, szakmai fejlődési lehetőség
  • Karrier lehetőség
  • Barátságos környezet

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:

  • 2022. július 31.

  • Részletes, fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzzal a carrier@barathandpartners.eu e-mail címre megküldve.